Kaliteli Hammade Kaliteli Üretim Demektir...

HAKKIMIZDA

İNTERFERT Yirmi yılı aşkın deneyimi, yenilikçi anlayışı, insana ve çevreye saygılı duruşu ve geniş ürün yelpazesi ile müşterilerine sürekli kaliteli hizmet sağlamayı hedefleyen kimyasal hammadde üreticisi ve tedarikçisidir.

İlk olarak Tarım Kimyasalları, Metal Kimyasalları, Maden Kimyasalları ve Boya Kimyasalları tedarikçiliği amacıyla kurulan İNTERFERT , geçen zaman içerisinde ürün ağını genişleterek, Gıda, Kozmetik, Plastik, Kauçuk ve Su arıtma Kimyasallarını da ürün yelpazesine ekleyerek müşterilerine sunmaktadır.

MİSYONUMUZ

Düzgün bir ticari ahlak içerisinde çalışanların, tedarikçilerin ve hizmet ettiği sektörlerin taleplerini, beklentilerini uluslararası kalite standartlarında en üst düzeyde karşılayacak bir anlayışla ve duyarlılıkla sürdürülebilirliğini amaçlamaktadır.

VİZYONUMUZ

Değişimin kaçınılmaz olduğu çağımızda, sektörümüz için de bu gerçeğin farkında olup, kendini sürekli yenileyen, bilgi ve teknolojinin imkanlarından faydalanarak, modern bir yapı içerisinde sektörün önde gelen kuruluşlarından biri olarak; Genç, dinamik ve çevreye duyarlı ekibimizi de bu anlamda yurdun her bir bölgesinde konuşlandırıp, firmamızın pazarda daha aktif olmasını sağlayarak ve işbirliği yaptığımız firmalarında gelişimlerine de katkı sağlayacak projelerimizle yanlarında olmayı amaçlıyoruz.

DEĞERLERİMİZ

Bizim için başarı, Kaliteli ürün ile birlikte mümkün ve anlamlıdır.
Ahlaki standartlarımızın yüksek olması bizim için önemlidir. Faaliyetlerimizde ahlaka aykırı uygulama ve yöntemlere asla izin vermeyiz.
Sektörümüzün değişen ihtiyaçlarını karşılamak üzere işimizin her alanında tüm süreçlerimizde yaratıcılık ve yenilikçiliği ön planda tutarız.
Çalışanlarımız, yaratma ve ilerleme gücümüzdür. Çalışanlarımızın katılımına, yetkilendirilmesine ve ekip çalışmasına önem verir, sürekli öğrenir ve gelişiriz. Gelişimi sağlamak için Dünyada ve sektörümüzde meydana gelen tüm gelişmeleri takip ederek yenilikleri kendi süreçlerimize uygun bir şekilde uygularız.
Takım içinde uyum, dayanışma ve işbirliğine önem veririz. İşbirliği ve takım uyumunun bizi yükseklere taşıyacağına inanırız.
Verdiğimiz sözleri yerine getirmek için üstün gayret gösteririz. Azmimiz ile ulaştığımız sonuçlar bizleri her konuda motive eder.
Şeffaf ve tam müşteri tatminini hedefleyerek profesyonel ve önyargısız hizmet sunarız.
İş ile ilgili bilgilerin ve kişisel bilgilerin gizliliğine saygı gösteririz. Paydaşların bilgi güvenliği ve gizlilik esaslarına saygı göstererek kendimizin ve iş ortaklarımızın rekabet üstünlüğünü her daim korumaktayız.
Sahip olduğumuz kaynakları etkin bir şekilde kullanarak kendimize ve tüm paydaşlarımıza en yüksek katma değeri sağlarız.